PLAZHET ME TE BUKUR NE SHQIPERI.wmv

Added: March 24, 2012 (over 2 years ago) share on facebookshare on twitter

Duration (3:45) Views: 18,328 by Roel Ceka Category: Travel

Likes: 31 Dislikes: 2

Go to Youtube


Video Description

tek ket video jan plazhet me te bukur ne shqiperi

show Comments


Related Videos

Top 5 Beaches in Albanian Riviera! (HD)
December 28, 2011 (over 2 years ago)
HD
Views: 188,161
Category: Travel
10:40
Tags:
Dubai Qyteti i pabesueshem - Pjesa 6
June 17, 2010 (over 3 years ago)
Author: ximisoft
Views: 75,267
Category: Travel
6:35
Tags:
REPTILET DHE AMFIBET E SHQIPERISE
October 13, 2011 (over 2 years ago)
Views: 33,302
Category: Animals
5:43
Tags:
Shqiperia destinacioni numer nje ne bote per turizem ne vitin 2011/Lonely Planet
March 4, 2012 (over 2 years ago)
HD
Author: angelosmio
Views: 10,432
Category: Travel
3:51
Tags:
Syri i Kalter 2012 - Blue Eye - Albania - Shqiperia (HD)
October 17, 2012 (about 1 year ago)
HD
Views: 20,085
Category: Travel
3:38
Tags:
ALBANIA VLORA - JALE BEACH 2014
May 23, 2012 (about 1 year ago)
Views: 185,844
Category: Travel
3:17
Tags:
Albania Top 10 attractions - 10 vendet me te Bukura ne Shqiperi
May 21, 2012 (about 1 year ago)
Views: 8,731
Category: Travel
3:14
Tags:
Syri i Kalter Albania 2014 HD
August 19, 2012 (about 1 year ago)
HD
Author: Crash03330
Views: 47,683
Category: Travel
6:06
Tags:
VELIPOJA GRAND EUROPA RESORT
August 14, 2012 (about 1 year ago)
Views: 29,006
Category: Travel
1:44
Tags:
Takimi i pasdites - VAJI I ULLIRIT DHE JETA SEKSUALE PAS MARTESE - 17 prill 2013
April 18, 2013 (about 1 year ago)
Views: 19,155
Category: Entertainment
52:35
Tags:
BORSHI SPECIALE ABC NEWS 4 QERSHOR
June 4, 2012 (about 1 year ago)
Author: abcalbanian
Views: 7,493
Category: Entertainment
13:04
Tags:
Ishujt me te bukur ne Greqi - Vizion Plus - News - Lajme
July 5, 2012 (about 1 year ago)
Author: kushtha
Views: 3,968
Category: News
1:13
Tags:
E Pa Besueshme Cfar Ben Davit Beckam
April 13, 2011 (over 3 years ago)
Author: VideooSuper
Views: 162,476
Category: Entertainment
1:10
Tags:
Albania Tourism, Rera e hedhur Shengjin,Lezh
June 17, 2013 (10 months ago)
HD
Views: 6,855
Category: Travel
12:23
Tags:
10 hotelet me te mire ne Shqiperi
January 8, 2013 (about 1 year ago)
Views: 1,690
Category: People
3:49
Tags:
MAKINA ME E SHTRENJTE NE BOTE!
December 21, 2011 (over 2 years ago)
Views: 102,703
Category: People
2:30
Tags:
ALBANIA SUMMER 2014 JALE BEACH
July 26, 2012 (about 1 year ago)
HD
Views: 139,323
Category: Travel
3:41
Tags:
plazhi i gjeneralit, kavaje
October 1, 2007 (over 6 years ago)
Author: kavaje
Views: 40,524
Category: Travel
2:07
Tags:
HOTEL KSAMIL :   Hotel - Restorant - Piceri ARTUR
June 21, 2012 (about 1 year ago)
Views: 11,928
Category: People
3:29
Tags:
Ulqini - Plazhi i vogël
February 11, 2008 (over 6 years ago)
Author: sejdoismaili
Views: 75,326
Category: Entertainment
2:23
Tags:
Kalaja e Krujës, ku u ndalën taborët e turqve s'ndalet betoni
August 18, 2012 (about 1 year ago)
Author: shqiptarjatv
Views: 3,185
Category: News
1:12
Tags:
ALBANIA - VLORA - DHERMI SUMMER 2013 - Albanian Beaches
May 15, 2011 (over 2 years ago)
Views: 175,842
Category: Travel
8:48
Tags:
Bregdeti shqiptar Shengjini Rera e hedhur 2011 3
August 6, 2011 (over 2 years ago)
HD
Author: sogojevai1
Views: 21,876
Category: Travel
3:50
Tags:
Saranda Albania Shqiperi 2014 HD
February 3, 2012 (over 2 years ago)
Author: Crash03330
Views: 83,911
Category: Travel
4:33
Tags:

Site generated in 0.21s
Send me a message from the ps3! PSN: PSYoutube
see our privacy policy