Gjyqi - Al Pazar 1 Janar 2014 - Show Humor - Vizion Plus

Added: January 3, 2014 (9 months ago) share on facebookshare on twitter

Duration (4:50) Views: 84,061 by VizionPlusAlbania Category: News

Likes: 76 Dislikes: 6

Go to Youtube


Video Description

http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/albanianpazar
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Show, humor dhe shume argetim ne Al Pazar.

show Comments


Related Videos

Nusja dhe vjerra ne restorant - Al Pazar 8 Mars 2014 - Sketch - Vizion Plus
March 10, 2014 (7 months ago)
Views: 284,655
Category: News
7:12
Tags:
Lemja kerkon shtepi me qera - Al Pazar 5 Prill 2014 - Sketch - Vizion Plus
April 9, 2014 (6 months ago)
Views: 139,829
Category: News
9:47
Tags:
Rita Lati dhe Cekja - Al Pazar 1 Janar 2014 - Show Humor - Vizion Plus
January 3, 2014 (9 months ago)
Views: 48,142
Category: News
5:48
Tags:
Oqi Apo Po - Al Pazar
February 4, 2013 (about 1 year ago)
Views: 188,301
Category: Entertainment
9:39
Tags:
Jakup Kallini dhe Mjaftimja ne gjyq - 22 Shkurt 2014 - Al Pazar - Vizion Plus
February 27, 2014 (7 months ago)
Views: 12,470
Category: News
6:34
Tags:
Al Pazar - 19 Prill 2014 - Pjesa 2 - Show Humor - Vizion Plus
April 20, 2014 (5 months ago)
Views: 69,104
Category: News
26:29
Tags:
Ramo dhe Xhevria - Al Pazar 1 Janar 2014 - Show Humor - Vizion Plus
January 3, 2014 (9 months ago)
Views: 43,563
Category: News
10:49
Tags:
Al Pazar - 24 Maj 2014 - Pjesa 4 - Show Humor - Vizion Plus
May 25, 2014 (4 months ago)
Views: 153,523
Category: News
27:35
Tags:
Al Pazar - 14 Vjec Dhender - Vizion Plus - Humor
October 15, 2012 (about 1 year ago)
Views: 195,599
Category: Entertainment
6:37
Tags:
Al Pazar - 31 Maj 2014 - Pjesa 2 - Show Humor - Vizion Plus
June 1, 2014 (4 months ago)
Views: 120,537
Category: News
36:55
Tags:
Parodistet e Vlores - Al Pazar 1 Janar 2014 - Show Humor - Vizion Plus
January 3, 2014 (9 months ago)
Views: 42,653
Category: News
5:32
Tags:
dosja e shekullit  familja më e rrëzikshme në shqipëri pjesa 5
April 19, 2013 (about 1 year ago)
Author: TheGtotheg
Views: 68,532
Category: People
46:57
Tags:
Al Pazar - Filizi, Saliu, Edi, Jozefina
January 27, 2013 (about 1 year ago)
Views: 174,687
Category: Entertainment
13:36
Tags:
Ngjala dhe Debat - Al Pazar 22 Mars 2014 - Sketch - Vizion Plus
March 26, 2014 (6 months ago)
Views: 69,041
Category: News
8:58
Tags:
Cekja i Beratit - Al Pazar 1 Mars 2014 - Sketch - Vizion Plus
March 3, 2014 (7 months ago)
Views: 51,958
Category: News
5:10
Tags:
Al Pazar - 19 Prill 2014 - Pjesa 4 - Show Humor - Vizion Plus
April 20, 2014 (5 months ago)
Views: 32,426
Category: News
21:10
Tags:
Al Pazar 8 Qershor 2013 Pj.2 - Vizion Plus - Humor
June 9, 2013 (about 1 year ago)
Views: 189,618
Category: Entertainment
23:58
Tags:
Al Pazar - 1 Janar 2014 - Pjesa 3 - Show Humor - Vizion Plus
January 2, 2014 (9 months ago)
Views: 59,869
Category: News
42:10
Tags:
Lemja dhe Montana - 22 Shkurt 2014 - Al Pazar - Vizion Plus
February 27, 2014 (7 months ago)
Views: 146,441
Category: News
7:03
Tags:
Aja - Al Pazar 5 Prill 2014 - Sketch - Vizion Plus
April 9, 2014 (6 months ago)
Views: 36,665
Category: News
9:28
Tags:
Dënohet 15 vjet Nazime Visha - Vizion Plus - News - Lajme
May 8, 2013 (about 1 year ago)
Views: 25,946
Category: News
1:50
Tags:
Jakup Kallini - Al Pazar 16 Nentor 2013 - Show Humor - Vizion Plus
November 21, 2013 (10 months ago)
Views: 19,280
Category: News
5:21
Tags:
E diela shqiptare - Shihemi në gjyq (12 janar 2014)
January 13, 2014 (8 months ago)
Views: 160,853
Category: Entertainment
42:45
Tags:
Al Pazar 10/06/12
October 7, 2012 (about 1 year ago)
Views: 199,163
Category: Shows
28:11
Tags:

Site generated in 0.26s
Send me a message from the ps3! PSN: PSYoutube
see our privacy policy