artan cobo - ilir hyskaj ,dasem ne fier.avi

Added: January 3, 2011 (over 3 years ago) share on facebookshare on twitter

Duration (10:00) Views: 44,683 by antreaspappas Category: People

Likes: 12 Dislikes: 4

Go to Youtube


show Comments


Related Videos

dasma e matildes me kelin,arben bezati dhe coli
November 19, 2011 (over 2 years ago)
HD
Views: 213,569
Category: Music
9:17
Tags:
Altin basho - Artan Cobo "per qejif ne studio - live.........
April 7, 2013 (about 1 year ago)
Views: 24,992
Category: Comedy
10:39
Tags:
artan cobo - bledar hoxha , altin malo , dasem ne fier
January 4, 2011 (over 3 years ago)
HD
Views: 28,866
Category: People
6:44
Tags:
Grupi Simbol ne dasem e Portierit te Lushnjes Spahos
September 14, 2013 (about 1 year ago)
Views: 55,393
Category: People
21:15
Tags:
BLERINA BALILI LIVE KRUSHQIT NE VALLE
April 3, 2013 (about 1 year ago)
HD
Author: zydi1000
Views: 282,940
Category: Film
15:04
Tags:
dasem ne durres  spartak kurteshi  nga haxhi sylja  itali
December 30, 2010 (over 3 years ago)
Author: haxhisylja
Views: 46,120
Category: People
3:31
Tags:
dasem ne cakran ....
February 9, 2011 (over 3 years ago)
Author: familmur
Views: 17,527
Category: Music
1:35
Tags:
DASMA E MICOS (KENDON FREDI BASHO. MERO KLARINO)
August 25, 2010 (over 4 years ago)
Author: sterjonaciku
Views: 33,707
Category: Entertainment
6:01
Tags:
DASEM SHQIPËRI & KOSOVË
November 8, 2013 (11 months ago)
Views: 60,447
Category: People
3:15
Tags:
ARTAN COBO DASEM NE VOLO
January 17, 2011 (over 3 years ago)
Views: 46,765
Category: Music
7:53
Tags:
Dasem Shqiptare ne Santorini 2011 HD
December 7, 2011 (over 2 years ago)
HD
Author: studioSTK1
Views: 187,888
Category: Comedy
7:07
Tags:
artan cobo - ilir hyskaj,dasem ne fier 2
January 3, 2011 (over 3 years ago)
HD
Views: 100,036
Category: People
11:17
Tags:
KABA  LUANI  NE  ZAQINTHO.m2p
March 26, 2010 (over 4 years ago)
Views: 66,672
Category: Music
6:34
Tags:
Artan Cobo
September 20, 2010 (over 4 years ago)
Views: 42,817
Category: Music
3:49
Tags:
Arben BEZATI -- KABA POPULLORE ME KENGE
August 1, 2011 (over 3 years ago)
Author: ervis555
Views: 70,834
Category: Music
10:20
Tags:
dasem ne vlore
October 3, 2008 (over 5 years ago)
Author: marsiorik
Views: 417,463
Category: People
1:00
Tags:
Artan Cobo & Kosta Kallojeri Lazarat 2012 live 4
August 25, 2012 (over 2 years ago)
Views: 14,173
Category: Music
12:14
Tags:
altin malo kolazh
January 24, 2011 (over 3 years ago)
Views: 24,296
Category: People
13:50
Tags:
dasem nga fieri
August 27, 2008 (over 6 years ago)
Author: anafierake
Views: 77,560
Category: Music
1:41
Tags:
Edi Furra - Gazel dhe valle në dasmën Gjakovare
August 20, 2011 (over 3 years ago)
Author: gjakovaFR
Views: 125,821
Category: Music
14:59
Tags:
KITA CARAOSHI  ARTAN COBO DASEM NE ATHINE
September 29, 2011 (over 3 years ago)
Views: 9,685
Category: Music
3:43
Tags:
Dasem ne manastir.
January 8, 2011 (over 3 years ago)
Author: Eliir4
Views: 13,963
Category: Music
2:52
Tags:
ALEKS CIPI-- ARTAN COBO LIVE part 4
May 28, 2010 (over 4 years ago)
Author: orestisbafos
Views: 8,636
Category: Music
10:00
Tags:
Shqipëria me 324 mijë ferma bujqësore, më shumë se gjysmat në 4 Qarqe
March 21, 2013 (about 1 year ago)
Views: 2,363
Category: News
1:21
Tags:
artan cobo -altin malo, dasem ne fier
January 1, 2011 (over 3 years ago)
HD
Views: 96,472
Category: People
8:12
Tags:

Site generated in 0.29s
Send me a message from the ps3! PSN: PSYoutube
see our privacy policy